Regulowany tłumik FC 0 ~ 30dB regulowany szeroki zakres tłumienia
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, Shenzhen |
| Nazwa handlowa: | DF/OEM/Nuetral |
| Orzecznictwo: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Numer modelu: | Regulowany tłumik FC 0 ~ 30dB regulowany szeroki zakres tłumienia |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 100ZESTAWÓW |
|---|---|
| Cena: | $ 9.93/per |
| Szczegóły pakowania: | Pudełko blistrowe + karton |
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych zależy od ILOŚCI |
| Zasady płatności: | Western Union, T/T, MoneyGram/Paypal |
| Możliwość Supply: | 1000pcs/dzień |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Nazwa produktu: | Regulowany tłumik FC 0 ~ 30dB regulowany szeroki zakres tłumienia | Wartość tłumienia: | 0~30dB regulowane |
|---|---|---|---|
| Strata zwrotu: | Komputer> 45dB | Długość fali operacyjnej: | 1310nm i 1550nm(SM) |
| Tolerancja tłumienia: | <0,1 dB | Temperatura pracy: | -40℃~+75℃ |
| Temperatura przechowywania: | -40 ℃~+85 ℃ | Marka włókien: | Corning, YOFC, OFS, Draka |
| Podkreślić: | FC regulowany atenuator światłowodowy,Tłumik APC/UPC o niskim RL,Atenuator światłowodowy SM/MM |
||
opis produktu
Regulowany tłumik FC 0~30dB, szeroki zakres tłumienia
Rodzina regulowanych tłumików FC firmy Takfly oferuje wysoką wydajność różnorodnego stałego tłumienia dla standardowych połączeń przemysłowych. Szeroki zakres tłumienia, ekstremalnie niski współczynnik odbicia, niewrażliwość na polaryzację i doskonała powtarzalność.
Dzięki naszej wysoce zintegrowanej zdolności projektowej i produkcyjnej, Takfly może również dostarczać niestandardowe produkty, aby pomóc naszym klientom w lepszych możliwościach. Nasz tłumik jest zgodny z inicjatywami ekologicznymi branży, takimi jak ROHS.
Zastosowania regulowanego tłumika FC
- FTTH, LAN, PON i optyczna telewizja kablowa
- Lokalna sieć pierścieniowa
- System komunikacji światłowodowej
- Sprzęt do testowania światłowodów
- Sieć światłowodowa
Cechy regulowanego tłumika FC
- Szeroki zakres tłumienia
- Niski współczynnik odbicia
- Niski PDL
- Niewrażliwy na polaryzację
- Różne typy złączy
- Wysoka niezawodność
Regulowany tłumik FCSpecyfikacja
| Typ | Parametr |
| Wartość tłumienia | Regulowany 0-30dB |
| Współczynnik odbicia | PC>45dB |
| Długość fali roboczej | 1310/1550(SM) |
| Tolerancja tłumienia | <0.1dB |
| Temperatura pracy (°C) | -40°C~+75°C |
| Zakres temperatury przechowywania (°C) | -40°C~+85°C |
Obrazy regulowanego tłumika FC
Dlaczego wybrać TAKFLY
- Ponad 25 lat doświadczenia w produkcji produktów światłowodowych
- Ponad 450 pracowników montażowych z 3-letnim doświadczeniem
- Ponad 10 inżynierów R&D
- 16 zestawów niemieckich maszyn wtryskowych i 16 linii produkcyjnych
- Ponad 30 zestawów maszyn testujących: OTDR, 3D, VFL, testery IL&RL; tester wytrzymałości na rozciąganie, tester odporności na zgniatanie, tester miernika mocy, tester światła itp.
- Akceptowalna marka OEM
- Wystawy: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Source Electronic Exhibition itp.
Kontrola jakości
- Kontrola wyrywkowa surowców przed produkcją
- Pełna kontrola po zakończeniu każdego indywidualnego procesu
- Pełna kontrola produkcji w połowie
- Pełna kontrola gotowych produktów przed pakowaniem
- Kontrola wyrywkowa przed wysyłką
Dostawa
- Próbki: 1-3 dni robocze
- Zamówienie masowej produkcji: 3-7 dni roboczych
- Opakowanie: torba plastikowa, karton i paleta dostępne zgodnie z Twoją prośbą
FAQ
P1: Jak mogę uzyskać Twój katalog i cennik?
O1: Prosimy o podanie swojego adresu e-mail lub kontaktów bezpośrednio ze strony internetowej, aby uzyskać nasz katalog i cennik
P2: Czy mogę negocjować ceny?
O2: Tak, możemy rozważyć zniżki na dostawy wielu kontenerów z mieszanymi towarami
P3: Ile wyniosą opłaty za wysyłkę?
O3: Zależy to od wielkości przesyłki i metody wysyłki. Zaoferujemy Ci opłatę zgodnie z Twoją prośbą
P4: Czy mogę Cię odwiedzić?
O4: Pewnie, nasza fabryka znajduje się w Shenzhen w Chinach. Prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania
P5: Co jeśli wystąpi problem z jakością, gdy otrzymamy towar?
O5: Jeśli wystąpi problem z jakością podczas rozpakowywania towaru, możesz zrobić zdjęcia do naszej wiadomości, nasz dział kontroli jakości sprawdzi problem i zaproponuje najlepsze rozwiązania, ponadto podejmiemy działania w celu poprawy jakości w przyszłości
P6: Jakie są Twoje warunki pakowania?
O6: Ogólnie pakujemy nasze towary w pudełka blistrowe i kartony, a także możemy zaakceptować niestandardowe opakowania przez klientów
P7: Jakie są Twoje warunki płatności?
O7: T/T 30% jako depozyt i 70% przed dostawą. Pokażemy Ci zdjęcia produktów i opakowań przed zapłaceniem salda
P8: Jakie są Twoje warunki dostawy?
O8: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU
P9: A co z czasem dostawy?
O9: Ogólnie rzecz biorąc, zajmie to 5-7 dni roboczych po otrzymaniu zaliczki. Konkretny czas dostawy zależy od przedmiotów i ilości Twojego zamówienia
P10: Czy możesz produkować według próbek?
O10: Tak, możemy produkować według Twoich próbek lub rysunków technicznych
Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się ze mną w dowolnym momencie!
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie



