EC-EC Duplex Fiber Optic Patch cord UPC SM PVC/LSZH/TPU
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, Shenzhen |
| Nazwa handlowa: | DF/OEM/Nuetral |
| Orzecznictwo: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Numer modelu: | Patchcord światłowodowy duplex EC-EC |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | Zbywalny |
|---|---|
| Cena: | negotiable denpend on QTY |
| Szczegóły pakowania: | Pudełko blistrowe + karton |
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych zależy od ILOŚCI |
| Zasady płatności: | Western Union,T/T,MoneyGram/Paypal |
| Możliwość Supply: | 1000pcs/dzień |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Nazwa produktu: | Patchcord światłowodowy duplex EC-EC | Strata interwencyjna: | ≤0,3dB |
|---|---|---|---|
| Strata zwrotu: | UPC SM ≥50dB 、APC SM ≥ 60dB 、UPC MM ≥ 35dB | Średnica kabla: | 2.0, 3.0 lub dostosowane (simpleks/dupleks) |
| Typ włókna: | SM (G652, G655, G657); MM (OM1-OM5) | Materiał kurtki: | PCV, LSZH, TPU |
| Kolor: | Niebieski lub inny | Materiał kablowy: | Rura ze stali nierdzewnej, PVC/LSZH |
| Promień zakrętu: | 10dni/20dni | Temperatura pracy: | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Średnica włókna: | 50/125 | Wytrzymałość na rozciąganie: | >70N |
| Stopień: | Stopień telekomunikacyjny | Certyfikat: | CE/ROHS/REACH |
opis produktu
EC-EC Dwuścienny przewód z błonnikiem optycznym UPC SM PVC/LSZH/TPU
EC-EC Duplex Patchcord Opisz:
Przewód optyczny jest kablem, którego oba końce są zakończone łącznikami światłowodowymi, który umożliwia połączenie urządzeń sieci optycznych z urządzeniami,i sprzętu oraz przewodów patchŁatwość obsługi i wygoda sprawiają, że jest niezbędny jako jeden z produktów pasywnych do budowy sieci optycznych.
EBC-WEDuplex PatchcordZastosowanie:
-
CATV
-
Sieci telekomunikacyjne
-
Zakończenie aktywnego urządzenia
-
Sieci lokalne (LANS)
-
Sieci przetwarzania danych
-
Sprzęt do badań
-
Sieci szerokopasmowe (WANS)
EBC-WEDuplex PatchcordCharakterystyka:
- Typ złącza SC, LC, FC, ST, E2000 itp. jest opcjonalny
-
Dobra zdolność wymiany
-
Dobra trwałość
-
Stabilność w wysokich temperaturach
-
Standard:Telcordia GR-326-CORE
EBC-WEDuplex PatchcordParametry:
| Typ powierzchni końcowej | UPC i APC |
|---|---|
| Rodzaj włókna | SM ((G652 / G655 / G657);MM ((OM1-OM5) |
| Średnica kabla | 2.0/3.0mm lub na zamówienie |
| Utrata wstawienia | ≤ 0,3 dB |
| Strata zwrotu | UPC SM≥50dB, APC SM≥60 dB, PC MM ≥35 dB |
| Powtarzalność | ≤ 0.1 |
| Trwałość | ≤ 0,2 dB |
| Wymienność | ≤ 0,2 dB |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 0.9mm kabel>5N; 2,0/3,0mm kabel>70N |
| Temperatura pracy | -20°C~70°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C~80°C |
| Materiał obudowy zewnętrznej | PVC/LSZH lub na zamówienie |
| Promień gięcia ((statyczny/dynamiczny) | 10D/20D |
| Długość | Zindywidualizowane |
EBC-WEDuplex Patchcord Obraz
![]()
![]()
Dlaczego wybrać lek TAKFLY - Zalety:
Profesjonalny producent:
- Z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji wyrobów z włókna optycznego;
- Ponad 500 pracowników montażowych z 5 letnim doświadczeniem;
- Ponad 10 inżynierów badawczo-rozwojowych;
- 16 zestawów niemieckiej maszyny do wstrzykiwań i 16 linii produkcyjnych;
- Ponad 30 zestawów maszyn testowych: instrumenty testowe OTDR, 3D, VFL, IL & RL; tester siły napięcia, tester odporności na kruszenie, tester licznika mocy, kontroler światła itp.
- Marka OEM jest akceptowalna.
- Wystawa: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Source Electronic Exhibition itp.
Kontrola jakości:
- Kontrola miejscowa surowca przychodzącego do produkcji;
- Całkowita kontrola po zakończeniu każdego pojedynczego procesu;
- Całkowicie sprawdzić produkcję w połowie wykonaną;
- Całkowicie sprawdzić gotowe produkty przed pakowaniem;
- Kontrola na miejscu przed wysyłką;
Dostawa:
- Próbki: 1-3 dni robocze.
- Zamówienie masowej produkcji: 3-7 dni roboczych.
- Opakowanie: Plastikowy worek, karton i paletka są dostępne zgodnie z Twoim życzeniem.
Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz skontaktować się ze mną w każdej chwili!
Oceny i recenzje
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie




Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje