EC-EC Simplex Fiber Optic Patch cord UPC SM PVC/LSZH/TPU
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, Shenzhen |
| Nazwa handlowa: | DF/OEM/Nuetral |
| Orzecznictwo: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Numer modelu: | Kabel krosowy EC-EC Simplex |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | Zbywalny |
|---|---|
| Cena: | negotiable denpend on QTY |
| Szczegóły pakowania: | Pudełko blistrowe + karton |
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych zależy od ILOŚCI |
| Zasady płatności: | Western Union,T/T,MoneyGram/Paypal |
| Możliwość Supply: | 1000pcs/dzień |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Nazwa produktu: | Kabel krosowy EC-EC Simplex | Strata interwencyjna: | ≤0,3dB |
|---|---|---|---|
| Strata zwrotu: | UPC SM ≥50dB 、APC SM ≥ 60dB 、UPC MM ≥ 35dB | Średnica kabla: | 2.0, 3.0 lub dostosowane (simpleks/dupleks) |
| Typ włókna: | SM (G652, G655, G657); MM (OM1-OM5) | Materiał kurtki: | PCV, LSZH, TPU |
| Kolor: | Niebieski lub inny | Materiał kablowy: | Rura ze stali nierdzewnej, PVC/LSZH |
| Promień zakrętu: | 10dni/20dni | Temperatura pracy: | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Średnica włókna: | 50/125 | Wytrzymałość na rozciąganie: | >70N |
| Stopień: | Stopień telekomunikacyjny | Certyfikat: | CE/ROHS/REACH |
opis produktu
EC-EC Simplex Fiber Optic Patchcord UPC SM PVC/LSZH/TPU
EC-EC Simplex Patchcord Opis:
EC-EC Simplex Patchcord to kabel z obydwoma końcami zakończonymi dwoma złączami światłowodowymi typu EC, który realizuje połączenie między urządzeniami sieci optycznych a urządzeniami oraz między urządzeniami a patchcordami. Łatwa obsługa i wygoda sprawiają, że jest on nieodzowny jako jeden z produktów pasywnych do budowy sieci optycznych.
EC-EC Simplex Patchcord Zastosowanie:
-
CATV
-
Sieć telekomunikacyjna
-
Terminacja urządzeń aktywnych
-
Sieci lokalne (LAN)
-
Sieci przetwarzania danych
-
Urządzenia testujące
-
Sieci rozległe (WAN)
EC-EC Simplex Patchcord Cechy:
- Typ złącza SC, LC, FC, ST, E2000 itp. jest opcjonalny
-
Dobra wymienność
-
Dobra trwałość
-
Stabilność w wysokiej temperaturze
-
Standard: Telcordia GR-326-CORE
EC-EC Simplex Patchcord Parametr:
| Typ czoła złącza | UPC i APC |
|---|---|
| Typ światłowodu | SM(G652 / G655 / G657);MM(OM1-OM5) |
| Średnica kabla | 2.0/3.0mm lub na zamówienie |
| Tłumienie wtrąceniowe | ≤ 0.3 dB |
| Tłumienie powrotne | UPC SM≥50dB, APC SM≥ 60 dB, PC MM ≥ 35 dB |
| Powtarzalność | ≤ 0.1 |
| Trwałość | ≤ 0.2dB |
| Wymienność | ≤ 0.2dB |
| Wytrzymałość na rozciąganie | kabel 0.9mm >5N;kabel 2.0/3.0mm >70N |
| Temperatura pracy | -20℃~70℃ |
| Temperatura przechowywania | -40℃~80℃ |
| Materiał płaszcza zewnętrznego | PVC/LSZH lub na zamówienie |
| Promień gięcia (statyczny/dynamiczny) | 10D/20D |
| Długość | Na zamówienie |
EC-EC Simplex Patchcord Zdjęcie
Dlaczego wybrać TAKFLY - Zalety są następujące:
Profesjonalny producent:
- Z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji produktów światłowodowych;
- Ponad 500 pracowników montażowych z 5-letnim doświadczeniem;
- Ponad 10 inżynierów R&D;
- 16 maszyn wtryskowych importowanych z Niemiec i 16 linii produkcyjnych;
- Ponad 30 zestawów maszyn testujących: OTDR, 3D, VFL, tester IL & RL; tester wytrzymałości na rozciąganie, tester odporności na zgniatanie, tester mocy, tester światła itp.
- Akceptowalna marka OEM.
- Targi: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Source Electronic Exhibition itp.
Kontrola jakości:
- Kontrola wyrywkowa surowców przed produkcją;
- Pełna kontrola po zakończeniu każdego indywidualnego procesu;
- Pełna kontrola produkcji w połowie wykonanej;
- Pełna kontrola gotowych produktów przed pakowaniem;
- Kontrola wyrywkowa przed wysyłką;
Dostawa:
- Próbki: 1-3 dni robocze.
- Zamówienie masowej produkcji: 3-7 dni roboczych.
- Opakowanie: Dostępne są torby plastikowe, kartony i palety zgodnie z Twoim życzeniem.
Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się ze mną w dowolnym momencie!
Oceny i recenzje
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie




Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje