LC-FC Simplex Patch Cord LSZH/PVC SM/MM UPC i APC
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, Shenzhen |
| Nazwa handlowa: | DF/OEM/Nuetral |
| Orzecznictwo: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Numer modelu: | Kabel krosowy LC-FC Simplex |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | Zbywalny |
|---|---|
| Cena: | negotiable denpend on QTY |
| Szczegóły pakowania: | Pudełko blistrowe + karton |
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych zależy od ILOŚCI |
| Zasady płatności: | Western Union, T/T, MoneyGram/Paypal |
| Możliwość Supply: | 1000pcs/dzień |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Produkt NEC Pigtailam: | Kabel krosowy LC-FC Simplex | Typ powierzchni końcowej: | UPC i APC |
|---|---|---|---|
| Typ włókna: | SM (G652, G655, G657); MM (OM1-OM5) | Średnica kabla: | 2.0, 3.0 lub dostosowane (simpleks/dupleks) |
| Strata interwencyjna: | ≤0,3dB | Strata zwrotu: | UPC SM≥50dB, APC SM≥ 60 dB, PC MM ≥ 35 dB |
| Powtarzalność: | ≤ 0,1 | Trwałość: | ≤ 0,2dB |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 0,9 mm > 5 N, 2,0 mm/3,0 mm > 70 N | Temperatura pracy: | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Temperatura przechowywania: | -40 ℃ ~ 80 ℃ | Zewnętrzny materiał osłony: | PCV, LSZH, TPU |
| Długość: | 10M, 20M lub dostosowane | Marka włókien: | Corning, YOFC, OFS, Draka |
| Podkreślić: | LC-FC kablów plastrów światłowodowych prostych,LSZH PVC kabel do płatków z włókna optycznego,SM MM UPC APC patch cord |
||
opis produktu
LC-FC Simplex Patch cord LSZH/PVC SM/MM UPC and APC
LC-FC.SimplexPatch. Węzeł.LSZH/PVC SM/MM UPC and APC. LC smart optical fiber patch cord is developed with duplex optical fiber and additional two copper pins for transmission and management signal.
LC-FC Simplex Patch cord Applications
- CATV
- Sieci telekomunikacyjne
- Zakończenie aktywnego urządzenia
- Sieci obszarów lokalnych (LANS)
- Sieci przetwarzania danych
- Sprzęt do badań
- Sieci szerokopasmowe (WANS)
LC-FC Simplex Patch cord Features
- Niska strata wstawienia i wysoka strata odbicia
- Dobra zdolność wymiany
- Dobra trwałość
- Stabilność w wysokich temperaturach
- Standard: Telcordia GR-326-CORE
Specyfikacje LC-FC
| Typ powierzchni końcowej | UPC i APC |
|---|---|
| Rodzaj włókna | SM ((G652 / G655 / G657);MM ((OM1-OM5) |
| Średnica kabla | 2.0,3.0 or customized (Simplex/duplex) |
| Utrata wstawienia | ≤ 0,3 dB |
| Strata zwrotu | UPC SM≥50dB, APC SM≥60 dB, PC MM ≥35 dB |
| Powtarzalność | ≤ 0.1 |
| Trwałość | ≤ 0,2 dB |
| Wymienność | ≤ 0,2 dB |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 0.9mm kabl>5N 2,0/3,0mm kabl>70N |
| Temperatura pracy | -20°C~70°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C~80°C |
| Materiał obudowy zewnętrznej | PVC, LSZH, TPU |
| Promień gięcia ((statyczny/dynamiczny) | 10D/20D |
| Długość | Zindywidualizowane |
LC-FC Simplex Patch cord Picture
Dlaczego wybrać TAKFLY
Profesjonalny producent:
- Z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji włókien optycznych
- Ponad 450 pracowników montażowych z 3 letnim doświadczeniem
- Ponad 10 inżynierów ds. badań i rozwoju
- 16 zestawów niemieckiej maszyny do wtrysku i 16 linii produkcyjnych
- Ponad 30 zestawów maszyn testowych: instrumenty testowe OTDR, 3D, VFL, IL&RL; tester siły napięcia, tester odporności na kruszenie, tester licznika mocy, kontroler światła itp.
- OEM marka jest akceptowalna
- Wystawa: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Source Electronic Exhibition itp.
Kontrola jakości
- Kontrola na miejscu surowca wchodzący inspekcja przed produkcji
- Pełna kontrola po zakończeniu każdego pojedynczego procesu
- Całkowicie sprawdzić produkcję w połowie
- Przed pakowaniem należy dokładnie sprawdzić gotowe produkty
- Kontrola punktualna przed wysyłką
Dostawa
- Próbki: 1-3 dni robocze
- Zamówienie na produkcję masową: 3-7 dni roboczych
- Opakowanie: worek z tworzyw sztucznych, karton i paletka są dostępne zgodnie z Twoim życzeniem
Częste pytania
P1: Jak mogę uzyskać katalog i cenę?
A1: Proszę podać nam swój e-mail lub kontakty z witryny bezpośrednio do naszego katalogu i ceniki
P2: Czy mogę wynegocjować ceny?
A2: Tak, możemy rozważyć zniżki dla wielu kontenerów ładujących towary mieszane
P3: Ile będą kosztować koszty wysyłki?
A3: To zależy od wielkości przesyłki i sposobu wysyłki.
P4: Mogę cię odwiedzić?
A4: Oczywiście, nasza fabryka znajduje się w Shenzhen w Chinach.
Q5: Co jeśli pojawi się problem jakości, gdy otrzymamy towary?
A5: Jeśli istnieje problem jakości, gdy rozpakować towary, można zrobić zdjęcia dla naszej referencji, nasz dział QC sprawdzi problem i dać najlepsze rozwiązania dla Ciebie,Ponadto podejmiemy działania w celu poprawy jakości w przyszłości
Jakie są warunki pakowania?
A6: Ogólnie rzecz biorąc, pakujemy nasze towary w pudełku blisterowym i kartonach, a także możemy zaakceptować dostosowanie pakowania przez klientów
Jakie są warunki płatności?
A7: T / T 30% depozytu, a 70% przed dostawą.
Jakie są warunki dostawy?
A8: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU
P9: Co z czasem dostawy?
A9: Ogólnie rzecz biorąc, zajmie 5-7 dni roboczych po otrzymaniu płatności z góry.
Czy możesz produkować według próbek?
A10: Tak, możemy wyprodukować według próbek lub rysunków technicznych
Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz skontaktować się ze mną w każdej chwili!
Oceny i recenzje
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie




Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje