LC-FC Duplex Patch Cord LSZH/PVC SM/MM UPC i APC
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, Shenzhen |
| Nazwa handlowa: | DF/OEM/Nuetral |
| Orzecznictwo: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Numer modelu: | Dwustronny kabel krosowy LC-FC |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | Zbywalny |
|---|---|
| Cena: | negotiable denpend on QTY |
| Szczegóły pakowania: | Pudełko blistrowe + karton |
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych zależy od ILOŚCI |
| Zasady płatności: | Western Union, T/T, MoneyGram/Paypal |
| Możliwość Supply: | 1000pcs/dzień |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Produkt NEC Pigtailam: | Dwustronny kabel krosowy LC-FC | Typ powierzchni końcowej: | UPC i APC |
|---|---|---|---|
| Typ włókna: | SM (G652, G655, G657); MM (OM1-OM5) | Średnica kabla: | 2.0, 3.0 lub dostosowane (simpleks/dupleks) |
| Strata interwencyjna: | ≤0,3dB | Strata zwrotu: | UPC SM≥50dB, APC SM≥ 60 dB, PC MM ≥ 35 dB |
| Powtarzalność: | ≤ 0,1 | Trwałość: | ≤ 0,2dB |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 0,9 mm > 5 N, 2,0 mm/3,0 mm > 70 N | Temperatura pracy: | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Temperatura przechowywania: | -40 ℃ ~ 80 ℃ | Zewnętrzny materiał osłony: | PCV, LSZH, TPU |
| Długość: | 10M, 20M lub dostosowane | Marka włókien: | Corning, YOFC, OFS, Draka |
| Podkreślić: | Włókno optyczne dupleks,LSZH kabel do płatków z włókna PVC,SM MM UPC APC patchcord |
||
opis produktu
Kabel światłowodowy LC-FC Duplex LSZH/PVC SM/MM UPC i APC
LC-FC Duplex Patch cord LSZH/PVC SM/MM UPC i APC. Inteligentny kabel światłowodowy LC typu duplex jest opracowany z dwoma włóknami światłowodowymi i dwoma dodatkowymi miedzianymi pinami do transmisji i sygnału zarządzania.
Zastosowania kabli światłowodowych LC-FC Duplex
- CATV
- Sieci telekomunikacyjne
- Terminacja urządzeń aktywnych
- Sieci lokalne (LAN)
- Sieci przetwarzania danych
- Urządzenia testujące
- Sieci rozległe (WAN)
Cechy kabli światłowodowych LC-FC Duplex
- Niskie straty wtrąceniowe i wysokie straty odbiciowe
- Dobra wymienność
- Dobra trwałość
- Wysoka stabilność temperaturowa
- Norma: Telcordia GR-326-CORE
Specyfikacje kabli światłowodowych LC-FC Duplex
| Typ czoła | UPC i APC |
|---|---|
| Typ włókna | SM(G652 / G655 / G657);MM(OM1-OM5) |
| Średnica kabla | 2.0, 3.0 lub niestandardowa (simplex/duplex) |
| Strata wtrąceniowa | ≤ 0.3 dB |
| Strata powrotna | UPC SM≥50dB, APC SM≥ 60 dB, PC MM ≥ 35 dB |
| Powtarzalność | ≤ 0.1 |
| Trwałość | ≤ 0.2dB |
| Wymienność | ≤ 0.2dB |
| Wytrzymałość na rozciąganie | Kabel 0.9mm > 5N Kabel 2.0/3.0mm > 70N |
| Temperatura pracy | -20℃~70℃ |
| Temperatura przechowywania | -40℃~80℃ |
| Materiał płaszcza zewnętrznego | PVC, LSZH, TPU |
| Promień gięcia (statyczny/dynamiczny) | 10D/20D |
| Długość | Niestandardowa |
Zdjęcie kabla światłowodowego LC-FC Duplex
Dlaczego wybrać TAKFLY
Profesjonalny producent:
- Z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji produktów światłowodowych
- Ponad 450 pracowników montażowych z 3-letnim doświadczeniem
- Ponad 10 inżynierów R&D
- 16 zestawów niemieckich maszyn wtryskowych i 16 linii produkcyjnych
- Ponad 30 zestawów maszyn testujących: OTDR, 3D, VFL, tester IL&RL; tester wytrzymałości na rozciąganie, tester odporności na zgniatanie, tester mocy, tester światła itp.
- Akceptowalna marka OEM
- Wystawy: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Source Electronic Exhibition itp.
Kontrola jakości
- Losowe sprawdzanie surowców przed produkcją
- Pełne sprawdzanie po zakończeniu każdego indywidualnego procesu
- Pełne sprawdzanie produkcji w połowie
- Pełne sprawdzanie gotowych produktów przed pakowaniem
- Losowe sprawdzanie przed wysyłką
Dostawa
- Próbki: 1-3 dni roboczych
- Zamówienie masowej produkcji: 3-7 dni roboczych
- Opakowanie: Torba plastikowa, karton i paleta dostępne zgodnie z Twoją prośbą
FAQ
P1: Jak mogę uzyskać Twój katalog i cennik?
O1: Prosimy o podanie swojego adresu e-mail lub kontakt bezpośrednio ze strony internetowej, aby uzyskać nasz katalog i cennik
P2: Czy mogę negocjować ceny?
O2: Tak, możemy rozważyć rabaty na wielokrotne załadunki kontenerów z mieszanymi towarami
P3: Ile wyniosą opłaty za wysyłkę?
O3: Zależy to od wielkości przesyłki i metody wysyłki. Zaoferujemy Ci opłatę zgodnie z Twoją prośbą
P4: Czy mogę Cię odwiedzić?
O4: Pewnie, nasza fabryka znajduje się w Shenzhen w Chinach. Prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania
P5: Co jeśli wystąpi problem z jakością, gdy otrzymamy towar?
O5: Jeśli wystąpi problem z jakością podczas rozpakowywania towaru, możesz zrobić zdjęcia do naszej wiadomości, nasz dział kontroli jakości sprawdzi problem i zaproponuje najlepsze rozwiązania, ponadto podejmiemy działania w celu poprawy jakości w przyszłości
P6. Jakie są Twoje warunki pakowania?
O6: Zazwyczaj pakujemy nasze towary w pudełka blisterowe i kartony, a także możemy zaakceptować niestandardowe opakowania od klientów
P7. Jakie są Twoje warunki płatności?
O7: T/T 30% jako depozyt i 70% przed dostawą. Pokażemy Ci zdjęcia produktów i opakowań przed zapłaceniem salda
P8. Jakie są Twoje warunki dostawy?
O8: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU
P9. A co z Twoim czasem dostawy?
O9: Ogólnie rzecz biorąc, zajmie to 5-7 dni roboczych po otrzymaniu zaliczki. Konkretny czas dostawy zależy od przedmiotów i ilości Twojego zamówienia
P10. Czy możesz produkować według próbek?
O10: Tak, możemy produkować według Twoich próbek lub rysunków technicznych
Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się ze mną w dowolnym momencie!
Oceny i recenzje
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie




Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje