Konwerter multimediów 10/100/1000M
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, Shenzhen |
| Nazwa handlowa: | DF/OEM/Nuetral |
| Orzecznictwo: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Numer modelu: | Konwerter multimediów 10/100/1000M |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | Zbywalny |
|---|---|
| Cena: | negotiable denpend on QTY |
| Szczegóły pakowania: | Pudełko blistrowe + karton |
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych zależy od ILOŚCI |
| Zasady płatności: | Western Union, T/T, MoneyGram/Paypal |
| Możliwość Supply: | 2000 numerów tygodniowo |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Nazwa produktu: | Konwerter multimediów 10/100/1000M | Metoda dostępu:: | 10/100/1000Mbps |
|---|---|---|---|
| Standard:: | IEEE802.3,IEEE802.3u,IEEE802.3ab,IEEE802.3z,IEEE802.1q,IEEE802.1p,IEEE802.1d | długość fali:: | 850nm/1310nm/1490nm/1550nm |
| Dystans:: | Podwójne włókno MM: 550 m Podwójne włókno SM: 10/20/30/50/80 km, pojedyncze włókno SM: 20/40/60/80 k | Opóźnienie czasowe:: | <10μs |
| BER:: | <1/1000000000 | Kontrolki LED:: | 1000 M, 100 M, FX LINK/ACT, TP LINK/ACT, FDX, MOC |
| Zasilanie: | DC5V 1A (zasilanie zewnętrzne), AC100-260 0,5A/DC-48 (zasilanie wewnętrzne) | Rozpraszanie mocy:: | 3W |
| Temperatura pracy: | 0 ~ 50 ℃ | Szybkość pracy:: | 10/100/1000Mbps |
| Temperatura przechowywania:: | -40 ~ 70 ℃ | Wymiary:: | Zewnętrzne: 94 mm x 70 mm x 26 mm |
| Waga brutto:: | Zewnętrzne: 0,4 kg | ||
| Podkreślić: | Gigabit Media Converter światłowodowy,10/100/1000M konwerter multimedialny Ethernet,Konwerter medialny światłowodowy z gwarancją |
||
opis produktu
10/100/1000M Konwerter multimedialny
10/100/1000M Przegląd konwertera mediów
Wysokiej wydajności konwerter medialny obsługujący konwersję między automatyczną adaptacją 10Base-T, 100Base-TX lub 100Base-T oraz 1000Base-SX/LX z pełnym dupleksem 1000M.
10/100/1000M Konwerter medialny
- Zaawansowane rozwiązanie HIC z chipem o niskiej temperaturze wzniesienia eliminuje potrzebę systemu chłodzenia
- Wdraża kontrolę przepływu w celu zmniejszenia burzy transmisji
- Moduł optyczno-elektroniczny Premium zapewnia niezawodną transmisję danych i długą żywotność
- Wspiera filtrowanie transmisji, automatyczne uczenie się adresów i automatyczne aktualizowanie
- Mechanizm operacyjny przechowywania i przekazywania z transmisją pakietów danych super 9kbyte
- Wzorce pracy pełno-dupleksowego sterowania przepływem lub pół-dupleksowego przeciwciśnienia z automatycznym negocjacją
- Światła wskaźnikowe kompleksowe do diagnostyki utraty połączenia, połączenia elektrycznego i optycznego
- MTBF przekraczające 50 000 godzin, zgodne ze standardami operacyjnymi telekomunikacyjnymi
- Elastyczne opcje portów optycznych: podwójne światłowody (MM), podwójne światłowody (SM), pojedyncze światłowody (SM)
Specyfikacje 10/100/1000M Media Converter
| Metoda dostępu | 10/100/1000Mbps |
|---|---|
| Standardy | IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.1q, IEEE802.1p, IEEE802.1d |
| Długość fali | 850nm/1310nm/1490nm/1550nm |
| Odległość | Włókno MM: 550 m Dwójne światło SM: 10/20/30/50/80km Jednorazowa włókna SM: 20/40/60/80km CAT5: 100 m |
| Metoda konwersji | Konwersja mediów |
| Opóźnienie czasu | < 10 μs |
| BER | < 1/1000000000 |
| Wskaźniki LED | 1000M, 100M, FX LINK/ACT, TP LINK/ACT, FDX, POWER |
| Zasilanie | DC5V 1A (moc zewnętrzna), AC100-260 0,5A /DC-48 (moc wewnętrzna) |
| Rozpraszanie mocy | 3W |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 °C |
| Wskaźnik pracy | 10/100/1000Mbps |
| Wilgotność w magazynie | 5% do 90% |
| Temperatura przechowywania | -40 ~ 70 °C |
| Wilgotność robocza | 5% do 90% nie kondensujące |
| Wymiary | Zewnętrzna: 94 mm x 70 mm x 26 mm |
| Waga brutto | Zewnętrzne: 0,4 kg |
Dlaczego wybrać TAKFLY
- 25+ lat doświadczenia w produkcji produktów z włókna optycznego
- 450+ pracowników montażowych z ponad 3-letnim doświadczeniem
- 10+ inżynierów badawczo-rozwojowych
- 16 Niemcy przywieźły maszyny do wtrysku i 16 linii produkcyjnych
- 30+ maszyn badawczych, w tym instrumenty badawcze OTDR, 3D, VFL, IL&RL
- Dostępna marka OEM
- Udział w światowej wystawie: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Source Electronic Exhibition
Kontrola jakości
- Kontrola surowca przed produkcją
- Pełna inspekcja po każdym indywidualnym procesie.
- Kompleksowe kontrole półprodukcji
- Kontrola produktów gotowych przed pakowaniem
- Kontrole na miejscu przed wysyłką
Informacje dotyczące dostawy
- Próbki: 1-3 dni robocze
- Zamówienie na produkcję masową: 3-7 dni roboczych
- Opakowanie: worek z tworzyw sztucznych, karton i paleta dostępne na żądanie
Częste pytania
P1: Jak mogę uzyskać katalog i cenę?
A1: Proszę podać swój adres e-mail lub dane kontaktowe za pośrednictwem naszej strony internetowej, aby otrzymać nasz katalog i cenę.
P2: Czy mogę wynegocjować ceny?
Odpowiedź 2: Tak, możemy rozważyć zniżki dla wielu kontenerów z towarami mieszanymi.
P3: Ile będą kosztować koszty wysyłki?
A3: Opłaty za wysyłkę zależą od wielkości przesyłki i sposobu wysyłki.
P4: Mogę cię odwiedzić?
A4: Tak, nasza fabryka znajduje się w Shenzhen w Chinach.
Q5: Co jeśli pojawi się problem jakości, gdy otrzymamy towary?
A5: Jeśli pojawią się problemy z jakością, proszę dostarczyć zdjęcia do naszej referencji. Nasz dział QC zbada i dostarczy rozwiązania, a my wdrożymy ulepszenia dla przyszłej produkcji.
P6: Jakie są warunki pakowania?
A6: Standardowe opakowanie obejmuje pudełko blisterowe i kartony.
P7: Jakie są warunki płatności?
A7: T/T 30% depozytu, 70% przed dostawą. Przed ostateczną płatnością dostarczamy zdjęcia produktów i opakowań.
P8: Jakie są warunki dostawy?
A8: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU
P9: Co z czasem dostawy?
A9: Ogólnie 5-7 dni roboczych po otrzymaniu płatności zaliczkowej.
P10: Czy można produkować według próbek?
A10: Tak, możemy produkować na podstawie próbek lub rysunków technicznych.
Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz jakiekolwiek pytania, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie!
Oceny i recenzje
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie




Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje